Lekarze Bielsko-Biała

lekarz Kinga Filipecka

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

Pani Doktor to mój lekarz POZ, świetna kobieta o ciepłym sercu. Pilnuje kontrolnych badań (gdzie poprzedni prowadzący POZ robił "łaskę" w wypisaniu skierowania na podstawową morfologię...) tu Pani doktor ile może to wypisze na nfz- nawet jeśli badania są potrzebne do innego specjalisty. Kieruje na potrzebne konsultacje, z jej polecenia trafiłam do innego świetnego lekarza (endokrynolog). Pani Doktor zależy do dobru pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy, jest spokojna i opanowana do ...
Opinia dodana przez: Martyna

dr n. med. Tadeusz Leśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Wyzwolenia
Bielsko-Biała

Dr Leśniak to lekarz z powołania. Ogromna wiedza i doświadczenie!! Wszystko tłumaczy spokojnie i zrozumiale. Perfekcyjnie wykonuje operacje. Upór i doświadczenie doktora są wyrazem jego empatii i troski o pacjenta! Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam na doktora i dziękuję za wszystko!
Opinia dodana przez: Faustyna

dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

dr Dorota Zuziak

Onkolog

Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II
Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała

Wypowiedź z dn. 26.08.13 - cd. tak jak już pisałam w poprzedniej wypowiedzi poniżej niestety Pani dr zlekceważyła objawy świadczące o pogorszeniu się stanu mamy (podziękowała i zakończyła leczenie od tak w wyniku czego mama zmarła 19.08.13r.) Ogólnie to Pani doktor może i posiada wiedzę, jednak nie do końca rozumiem jej postępowanie w niektórych przypadkach... Zastanowiłabym się następnym razem z 10 razy czy w ogóle wybrać się do tej Pani ...
Opinia dodana przez: Pacjentka z Cieszyna

Marek Niemiec

Chirurg ogólny, Chirurg stomatolog

Bielsko-Biała

Lekarz wyczerpująco informuje pacjenta o stanie zdrowia, sposobie leczenia oraz zaleceniach po (np. usunięciu zęba). Pan doktor fenomenalnie leczy trudne i nietypowe przypadki. Poza ogromną wiedzą i doświadczeniem, pana doktora cechuje niekończąca się cierpliwość oraz troska o pacjenta.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Adam Matlak

Chirurg onkolog

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz, ogromna wiedza i bardzo miła osobowowć. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza, wszystko dokładnie Pan doktor omówił i wyjaśnił. Polecam Pana Doktora ! Miałam szczęście trafiając do niego. Jeszcze raz gorąco polecam Pana Doktora !

Małgorzata Maczyńska

ul. Gęsia 4
43-300 Bielsko-Biała

Polecam z calego serca. Pani Doktor jest bardzo mila i co wazne jest swietnym specjalista. Nigdy sie na niej nie zawiodlam! :)
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Jerzy Skwarna

Kardiolog

szpital wojewódzki
43-300 Bielsko-Biała

Uczciwość,kompetencja a przede wszystkim skuteczność w leczeniu. Polecam doktora Jerzego Skwarnę-szkoda,że taki profesjonalista już nie jest ordynatorem.

dr n. med. Marek Dybczak

Radiolog

szpital wojewódzki
ul.Ks.Stojałowskiego 55 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała

............................................. Pan Doktor niestety zmarł. .............................................

dr n. med. Ryszard Krakowiak

Poprzeczna 25
43-300 Bielsko-Biała

polecam tego lekarza Prowadził mi 2 ciąże i wszystko było w jak najlepszym porządku

lekarz Danuta Santarius-Kaczur

Dermatolog

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Polecam!!! Zrobiła na mnie ogromne wrażenie rozległą wiedzą na temat problemu, kompetencja w 100%. Polecam wszystkim znajomym!

Katarzyna Dera

Ortodonta, RTG

Jaśminowa 18
Bielsko-Biała

Ogólnie nie polecam, trochę gmatwa w diagnozie, w zasadzie nie wiadomo czy wogóle pomoże, mnie nie przekonała, mimo że jest bardzo miła.
Pani doktor zajmuje się moimi zębami od wielu lat. To doświadczona, pełna empatii lekarka. Do każdego problemu podchodzi z dużym zaangażowaniem, znajdując czas na wyjaśnienie problemu. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań. Szczerze polecam, wiem jednak że jest bardzo zajętym lekarzem, u ktorego na wizytę czasem trzeba poczekać.

lekarz Filip Palarczyk

Szczęśliwa 4d
43-302 Bielsko-Biała

Doktora Filipa Palarczyka poleciala mi znajoma. Jestem po pierwszej wizycie. Napewno kompetenty, empatyczny. To wazne zalety u lekarza. Polecam.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Wiesław Janusz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Serdecznie polecamy !!!Pan doktor jakich niestety jest już bardzo mało.Kultura oraz podejście do pacjenta wzorowe .Wszystko wytłumaczy i fachowo pomoże zawsze stawia nas na nogi. Najlepszy ortopeda .
Opinia dodana przez: Piotr i Wieslawa

dr hab. Zbigniew Budny

Neurolog

wojewódzki
Bielsko-Biała

ODE MNE WYCIAGNAL KUPE KASY I NIC MNIE NIE POMOGL LICZYLA SIE TYLKO KASA NIC WIECEJ ZALOSNE jak mozna brac od kogos pieniadze nic nie pomagajac w dodatku w tak powaznych chorobach
Opinia dodana przez: BIELSZCZANIN

lekarz Krzysztof Skorek

Laryngolog

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo Nie jestem zadowolona z Pana Doktora byliśmy na wczasach 4.5 letniego syna zaczęło boleć i szumieć w uchu, pojechaliśmy do Pana dr gdyż na rejestracji powiedzieli żeby zapytać czy nas przyjmie, nie miałam problemu żeby Zaczekać z dzieckiem małym, bo wiem że ktoś ma umówiona wizytę to chce wejść na swoją godzinę, mogliśmy czekać. Ale dr gburowato za swojego biurka wychylając nos nie zgodził się powiedział że ma co ...
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Anna Krysta

Ginekolog, Ginekolog położnik

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Do Pani Doktor chodzę od 13 lat. Prowadziła trzy moje ciąże. Jest bardzo kompetentna, uprzejma, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Podczas ciąż zawsze mogłam zadzwonić lub napisać SMS i nigdy nie zostałam pozostawiona bez odpowiedzi. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dorota Wendlandt

Poradnia Kardiologiczna
Cechowa 18/1
43-300 Bielsko-Biała

Polecam. Pani dr z poczuciem humoru a przy tym fachowa i dokładna. Świetna dla młodych pacjentek. Zawsze dokładnie odpowie na zadane pytanie i wątpliwości.

Monika Małecka-Holerek

LUCZNIKÓW 13
43-300 Bielsko-Biała

Uważam,że Pani dr Monika jest świetnym fachowcem, korzystam z jej usług już ponad 7 lat. Super lekarz,naprawdę zna się na tym co robi!!A poza tym miła i zawsze pomocna!!!!